WITAJ W AKADEMII
Poprzez doskonalenie osobowości do terapeuty

Na rynku jesteśmy obecni już od roku 1994. Prowadzimy Akademię Liderów – Studium Rozwoju Osobistego i Psychologii Terapeutycznej. Wybierając Akademię, zyskujesz szansą na rozwój osobisty i duchowy. Kształcimy również terapeutów oraz trenerów i szkoleniowców. Prowadzimy terapię humanistyczną i holistyczną.

Pobierz PDF — Poznaj techniki asertywności


SKLEP ONLINE
Czym się zajmujemy
Chcesz zobaczyć afirmacje
Zapisz się do listy i pobierz ją już teraz!
Chcesz być na bieżąco z Akademią Liderów
NASZA
Oferta i sklep online

,,Każdy udział w warsztacie to milowy krok w rozwoju''
,,Elu bardzo dziękuję Tobie, że mam taką możliwość aby kontynuować naukę, bo ta wiedza którą dzięki Tobie i wykładowcom poznaję ma dla mnie bardzo dużą wartość, dzięki temu, że dostaję cenne narzędzia i wiem jak mam ze swoją podświadomością i świadomością pracować, odzyskuję swoje życie takie jakie mam prawo mieć i czuć radość, że mogę żyć i tyle wspaniałych rzeczy poznawać i doświadczać. A przede wszystkim, że odzyskuję kontakt ze Sobą, że mam prawo być przy Sobie, ze Sobą i dla Siebie a nie zawsze tak było. Teraz to jest dla mnie takie oczywiste, że widzę Siebie
Elu jeszcze raz z całego mojego serduszka Tobie dziękuję i samych wspaniałości życzę
''
Bardzo dziękujemy
,,Cieszę się, że jestem w gronie Akademii - cudowna energia tu płynie''
"Dzięki tej uczelni, ludziom tu poznanym na nowo się odradzam."
"Super atmosfera, wspaniali ludzie!!"
"Wspaniała atmosfera, wiedza przyswajana w sposób praktyczny. Każde zajęcia to tak naprawdę "terapia grupowa". Zajęcia z asertywności, komunikacji i autoprezentacji dają wymierne efekty w życiu prywatnym :)"
,, Akademia Liderów to coś więcej niż szkoła psychoterapii.
To miejsce, w którym człowiek dowiaduje się co naprawdę znaczy być CZŁOWIEKIEM. Jakie dary są z tym związane, jaka wspaniała odpowiedzialność, która pozwala coraz odważniej korzystać z tych darów.
Po każdych zajęciach wychodzę bardziej świadoma, mądrzejsza, a przede wszystkim bardziej ludzka. Coraz więcej rozumiem siebie i coraz chętniej rozumiem innych. Nie umiem określić kwotowo, procentowo co te zajęcia wnoszą w moje życie, ale mogę powiedzieć, że po nich moje serce bije mocniej i radośniej.
Pokierowała mnie do szkoły intuicja – przebłysk, 5 minutowa decyzja i dziękuję sobie i wszechświatowi, że takie przebłyski w nas istnieją.
Akademia Liderów to Akademia kreowania szczęśliwego człowieka składająca się z otwartych, życzliwych i empatycznych ludzi – a tego nam w świecie BARDZO potrzeba. Dziękuję Ci Akademio za to co dostałam do tej pory i czekam na więcej!''
„To miejsce ta szkoła to najcudowniejszy dar Boga. Eli Liszewskiej Tadeuszowi życzę samych błogosławieństw Dziękuje za to że jesteście i za szkołę”
"Super ludzie, dużo wiedzy, super miejsce do rozwoju."
"Super miejsce dla każdego, kto jest ciekawy innych."
,,Jestem dumna z bycia częścią Akademii''
"Szkoła która zmieniła moje życie na lepsze."
"Niesamowite, magiczne miejsce, gdzie można znaleźć ludzi podzielających naszą pasję związaną z rozwojem osobistym. Przekazywane treści mają realny wpływ na osobiste życie. Dzieją się cuda!"
CO SŁYCHAĆ W AKADEMII CZYLI
Najnowsze aktualności
Rekrutacja w Akademii Liderów
Rekrutacja w Akademii Liderów Twoja przygoda z podświadomością zaczyna się właśnie tutaj! Zapomnij o nudnych wykładach i zakurzonych podręcznikach. W Akademii Liderów stawiamy na działanie i realne zmiany.My [...]
Spotkanie Szefów grup Akademii Liderów
Spotkanie Szefów grup Akademii Liderów Wubiegłym tygodniu, odbyło się kolejne spotkanie Szefów grup Akademii Liderów. Kolejny rok szkolny, pomału dobiega końca. O szczegółach spotkania i [...]
Życzenia wielkanocne od Akademii Liderów i Pani Dyrektor – Elżbiety Liszewskiej
Życzenia wielkanocne od Akademii Liderów i Pani Dyrektor - Elżbiety Liszewskiej Wielkanoc… trochę ciszy, trochę oddechu Niech te Święta będą dla Ciebie czymś więcej niż [...]





