Podaj dalej, niech inni tez zmienią swoje życie z Nami.

7 rzeczy, które wpływają na Twoją częstotliwość wibracyjną z punktu widzenia fizyki kwantowej.

Wibracja w fizyce kwantowej oznacza, że wszystko jest energią. Jesteśmy wibrującymi istotami na pewnych częstotliwościach. Każda wibracja równa się uczuciu, a w „wibracyjnym” świecie istnieją tylko dwa rodzaje wibracji, pozytywne i negatywne. Każde uczucie sprawia, że emitujesz wibrację, która może być pozytywna lub negatywna.

1 – Myśli
Każda myśl emituje częstotliwość do wszechświata i ta częstotliwość wraca do źródła, więc jeśli masz negatywne myśli, zniechęcenie, smutek, złość, strach, wszystko wraca do ciebie. Dlatego tak ważne jest, abyś dbał o jakość swoich myśli i nauczył się pielęgnować więcej pozytywnych myśli.

2. – Środowisko pracy
Ludzie wokół Ciebie mają bezpośredni wpływ na Twoją częstotliwość wibracyjną. Jeśli otaczasz się ludźmi szczęśliwymi, pozytywnymi i zdeterminowanymi, również wejdziesz w tę wibrację. Jeśli teraz otaczacie się narzekaczami, medykami i pesymistami, uważajcie na siebie! Rzeczywiście, mogą zmniejszyć Twoją częstotliwość, a tym samym uniemożliwić Ci wykorzystywanie prawa przyciągania na Twoją korzyść.

3. – Muzyka
Muzyka jest bardzo potężna. Jeśli tylko słuchasz muzyki, która mówi o śmierci, zdradzie, smutku, porzuceniu, wszystko to zakłóci Twoją wibrację. Zwróć uwagę na tekst muzyki, której słuchasz, może to być obniżenie Twojej częstotliwości wibracyjnej. I pamiętaj: przyciągasz do swojego życia dokładnie to, co wibrujesz.

4. – Filmy, które oglądasz
Kiedy oglądasz seriale, które zajmują się nieszczęściem, śmiercią, zdradą itp. twój mózg akceptuje to jako rzeczywistość i uwalnia całą chemię w Twoim ciele, która wpływa na Twoją częstotliwość wibracji. Obserwuj rzeczy, które dobrze ci robią i pomagają wibrować na wyższej częstotliwości.

5. – Nastrój
Czy w domu czy w pracy, jeśli spędzasz dużo czasu w zdezorganizowanym i brudnym środowisku, wpłynie to również na Twoją częstotliwość wibracji. Popraw swoje otoczenie, zorganizuj i posprzątaj swoje otoczenie. Pokaż wszechświatowi, że jesteś w stanie otrzymać o wiele więcej. Zadbaj o to, co już masz!

6. – Słowo
Jeśli udajesz lub mówisz źle o rzeczach i ludziach, to wpływa na Twoją częstotliwość wibracji. Aby utrzymać wysoką częstotliwość, konieczne jest wyeliminowanie nawyku narzekania i złego mówienia o innych. Więc unikaj dramatu. Weź odpowiedzialność za swoje życiowe wybory!

7. – Wdzięczność
Wdzięczność pozytywnie wpływa na Twoją częstotliwość wibracyjną. To nawyk, który powinieneś teraz włączyć do swojego życia. Zacznij dziękować za wszystko, za dobre rzeczy i to co uważasz za złe, podziękuj za wszystkie doświadczenia, których doświadczyłeś. Wdzięczność otwiera drzwi, aby dobre rzeczy wydarzyły się pozytywnie w Twoim życiu.