Podaj dalej, niech inni tez zmienią swoje życie z Nami.

Dziś Święto Dziękczynienia

Wdzięczność ma naprawdę ogromną moc. I podobnie jak każde uczucie, wdzięczność jest energią przyciągającą energię, która z nią rezonuje. Innymi słowy, gdy odczuwasz wdzięczność, przyciągasz do siebie więcej rzeczy, za które możesz odczuwać wdzięczność.
PONADTO WDZIĘCZNOŚĆ TO PO PROSTU DOBRE UCZUCIE.

Pomyśl o tym, co czujesz, gdy jesteś naprawdę za coś wdzięczny. To bardzo przyjemne uczucie i do tego takie, które dzięki ćwiczeniom można dłużej utrzymać.
Łatwo nam rozproszyć się w życiu na skutek wszystkich naszych interpretacji i zacząć przyjmować za oczywiste te drobne cuda, które nas otaczają. Proste rzeczy, takie jak bieżąca woda, zdolność do oddychania, fakt, że jesteś w stanie to przeczytać.
Wszystkie te „drobne rzeczy” możesz przeobrazić w potężny magnes przyciągający dostatek do twojego życia, jeśli poświęcisz trochę czasu na to, aby przeżyć prawdziwe uczucie wdzięczności za wszystko, o czym możesz tylko pomyśleć.
W żadnym razie nie chcę przez to powiedzieć, że tylko to powinieneś świadomie robić przez cały dzień, ale im bardziej będziesz nawykowo zauważał, uznawał i emocjonalnie doceniał swoje codzienne „zwykłe” życie, tym bardziej nadzwyczajne może się stać.
Gdy rozpoczniesz podróż swoją ścieżką i zaczniesz silnie przyciągać sytuacje, które powiodą Cię tam, dokąd chcesz pójść, różne drobne rzeczy zaczną się pojawiać w twoim życiu.

Okazywanie wdzięczności za te rzeczy – nawet te na pozór bez znaczenia – przyśpieszy przyciąganie innych, które pojawiają się później.
~ B. Doyle

A Ty, za co jesteś Wdzięczny w swoim życiu?