Podaj dalej, niech inni tez zmienią swoje życie z Nami.

Jak oceniają warsztaty „Uzdrawiania relacji z rodzicami” i „Tworzenia udanych relacji partnerskich” nasi uczestnicy?

Warsztaty „Uzdrawiania relacji z rodzicami” i „Tworzenie udanych relacji partnerskich” już za nami. To wyjątkowe, emocjonalne przeżycie dla naszych Uczestników. Warsztaty są integralną częścią szkolenia w Akademii Liderów, i ważnym punktem w dalszym rozwoju i poznaniu siebie.

Zobaczcie, co o warsztatach napisali nasi uczestnicy:

Bardzo mocne i pomocne zajęcia. Świetnie prezentują siłę pracy z podświadomością.

Każdy udział w warsztacie to milowy krok w rozwoju.

Zdecydowanie warto wziąć w nich udział, pozwalają z perspektywy spojrzeć na związek + dają doświadczenie w kontekście pracy nad problemem w grupie + przygotowują do pracy terapeuty pod względem praktycznym.

Warsztaty pozwalające dotrzeć do przemyśleń na temat związku. Przepracowanie V etapów. Rozpoznałam skąd występują napięcia w związku. Umożliwiłam sobie pracę z różnymi sytuacjami.

Bez warsztatów nie ma progresu w zmianach.

Warsztaty są integralną częścią całego procesu pracy nad sobą, dlatego warto w nich uczestniczyć. Z mojego punktu widzenia jest to forma terapii grupowej, czyli forma komplementarna do terapii indywidualnej i przedmiotów realizowanych w programie szkoły. Trudno stworzyć warunki do takiej pracy, dlatego tym bardziej warto z tego skorzystać.

Przed warsztatem powiedziałabym, ze spotkanie fizyczne a nie online, ale teraz mogę powiedzieć, ze to absolutnie nie ma znaczenia a wręcz online jest bardziej owocne i każdy może być bardziej „przy sobie”

Absolutnie polecam! Jest to uzupełnienie zajęć i tego czego się podczas nich uczymy. Mnóstwo praktyki i przerobienia teorii z zajęć również. Bardzo dobre i naturalne w czasie i temacie uwieńczenie semestru. Pierwszy krok do pracy nad sobą i relacjami z rodzicami.