Podaj dalej, niech inni tez zmienią swoje życie z Nami.

Spotkanie: Jak wyzdrowiałam raka? – 17 września 2019 – godz. 17:30 w Akademii Rozwoju Osobistego (dawnej Akademii Liderów)

ANazywam się Monika Kuleczka, z wykształcenia jestem polonistką, z pasji od lat zajmuję się rozwojem osobistym, jestem absolwentką Akademii Liderów. Zapraszam na spotkanie, na którym opowiem o jednym z ważniejszych i przełomowych doświadczeń w moim życiu – o przebytej chorobie nowotworowej. Już 8 lat minęło a transformacja jaka wtedy się zdarzyła nadal jest dla mnie inspirująca.

Choroba przyszła nieoczekiwanie i wywołała wiele sprzecznych emocji. Jednak okazała się lekcją życia i wiele mnie nauczyła. Nauczyła jak żyć, pokazała wiele moich, prawdziwych cech. Bo choroba nie tyle zmienia człowieka, co pokazuje z wielką siłą wewnętrzną prawdę o człowieku, pokazuje jacy tak naprawdę jesteśmy. Mnie choroba pokazała moją wewnętrzną siłę, uwolniła mnie, nauczyła żyć cierpliwie i z determinacją, dała mi odwagę żeby żyć przede wszystkim w zgodzie z sobą.

Podzielę się z Wami moimi doświadczeniami i refleksją o tym, a w szczególności poruszę tematy:

  • jak zorganizować czas w chorobie
  • jaką rolę ma wewnętrzne nastawienie do choroby i zdrowienia
  • jak radzić sobie z emocjami, myślami i z relacjami w czasie choroby
  • czy rozmawiać o chorobie i jak rozmawiać
  • co wspiera – a co osłabia w procesie zdrowienia
  • co z pytaniami o sens choroby, o sens życia i o śmierć,
  • jak przejść przez ten proces w zgodzie z sobą.

Moja opowieść to początek, który będzie wstępem do dyskusji – otworzy przestrzeń do pytań, refleksji i wymiany spostrzeżeń.
Zapraszam na spotkanie osoby, które bezpośrednio lub pośrednio dotyczy temat choroby nowotworowej, a także każdego kto przechodzi w życiu ważną zmianę i osoby które po prostu przeczuwają że moja historia może być dla nich motorem i inspiracją.

Doświadczenie choroby dało mi odwagę i siłę by mówić własnym, autentycznym głosem, by nie chować się i nie milknąć gdy są trudne okoliczności. To spotkanie ma dać przestrzeń do tego by rozmawiać o sprawach, które czasem łatwiej przemilczeć. Początek rozmowy to już przełamanie utartych wzorów i początek odnalezienia prawdy o sobie.

Serdecznie pozdrawiam
Monika

Jak się zapisać?

Wystarczy, że wyślesz zgłoszenie na adres akademialiderow@akademialiderow.pl lub zadzwonisz na 42 682 07 49.

Do zobaczenia 🙂