PSYCHOLOGIA ŁÓDŹ

Akademia Liderów

Na rynku jesteśmy obecni już od roku 1994. Prowadzimy Akademię Liderów – rozwój osobisty i psychologia terapeutyczna. Uczymy o metodach konwencjonalnych jaki i niekonwencjonalnych. Wybierając Akademię, zyskujesz szansą na rozwój osobisty i duchowy. Kształcimy również terapeutów oraz trenerów i szkoleniowców. Prowadzimy terapię holistyczną. Realizujemy również zajęcia z zakresu doskonalenia osobowości dla osób zainteresowanych rozwojem potencjału osobistego. Organizujemy warsztaty i kursy, zarówno otwarte, jak i zamknięte przeznaczone jedynie dla naszych słuchaczy. W Akademii Liderów można również skorzystać z usług gabinetu terapeutycznego w formie sesji szkoleniowo – terapeutycznej doradztwa osobowości. Konsultacje przez telefon i Skype. Nasza kadra to psychoterapeuci z Łodzi i kraju oraz psycholodzy i trenerzy. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami i osobami prywatnymi w zakresie szkoleń, coachingu i kursów.

akademia liderow grupowe luty 2024

staramy się być zawsze najlepi

Zaświadczenia Akademii

Zaświadczenie o wpisie do ewidencji szkół publicznych

DLaczego uważamy siebie za wzór

Co nas wyróżnia

Kreowanie ludzi sukcesu poprzez uruchamianie potencjału wewnętrznego, budowanie pewności siebie i własnej wartości oraz odpowiedzialności osobistej.

NASZE CREDO I MISJA

Pomysłodawcy i założyciele Akademii

<b>mgr Elżbieta Liszewska</b>
mgr Elżbieta LiszewskaZałożycielka i Dyrektorka Akademii
Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz Instytutu Neurolingwistyki w Warszawie. Pomysłodawca i założycielka Akademii Liderów. Trener praktyk i terapeutka który specjalizuje się w terapii uzależnień, doradztwie partnerskim oraz pracy z podświadomością. Dobrze znana w kraju i za granicą, jako konsultant-terapeuta, zajmująca się doradztwem w życiu osobistym i zawodowym.

Autorka książek o tematyce poradnikowo-psychologicznej: „Pochwała skrzydeł”
„Dusza Kobiety” oraz ,,
Ego Mężczyzny”, „Miłość po przejściach”. W swoim życiu wyznaje zasadę ciągłego rozwoju i przekraczania granic. Wierzy, że zrozumienie, wsparcie i pomoc prowadzi do głębokiego poznania siebie i swoich potrzeb. W Akademii prowadzi zajęcia: umiejętności interpersonalne, zasady działania podświadomości, metody pracy z podświadomością, terapia indywidualna w pracy z podświadomością, terapia partnerska.

<b>mgr Ewa Liszewska-Michoń</b>
mgr Ewa Liszewska-MichońWspółzałożycielka Akademii
Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego i Hogeschool van Amsterdam na kierunkach Doradztwo Zawodowe i Personalne oraz Zarządzanie. Absolwentka psychopedagogiki.
Ewa skończyła również Akademię Liderów i cykl szkoleń rozwojowych. Odpowiedzialna za administrację i sprawy organizacyjne firmy.
<b>Marzena Majchrzak</b>
Marzena MajchrzakPracownik sekretariatu
Finanse, zarządzanie ludźmi, komputer – to dla mnie codzienność. Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej.
Jestem pracowita, uparta, rzetelna, dokładna. Potrafię wzbudzać zaufanie w ludziach.
Obecnie studiuję w naszej akademii.

ZESPÓŁ ZŁOŻONY Z NAJLEPSZYCH FACHOWCÓW

Nasi wykładowcy

<b><i>mgr inż. Ewa Baszun</i></b>
mgr inż. Ewa Baszun
Absolwentka Akademii Liderów w zawodzie Instruktor Terapii Uzależnień, specjalizacja: Terapia Indywidualna. Ewa prowadzi terapie indywidualne, partnerskie, rodzinne, terapię uzależnień. Specjalizuje się w terapii uzależnień od alkoholu. Trener prowadzący szkolenia ze sprzedaży, sztuki prezentacji, asertywności, komunikacji, strategii własnego rozwoju.
<b><i>dr Aleksandra Grotowska</i></b>
dr Aleksandra Grotowska
Doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa polskiego oraz doktorantka psychologii na Uniwersytecie Łódzkim.
Absolwentka dwóch kierunków Uniwersytetu Łódzkiego: filologii polskiej oraz psychologii. Ukończyła studia podyplomowe z coachingu – life coaching – na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym UŁ.
Specjalizuje się w psychologii rodziny.
W Akademii prowadzi zajęcia: podstawy psychologii, podstawy psychiatrii i psychologii klinicznej, mechanizmy w psychoterapii, psychoanaliza i elementy terapii psychodynamicznej.
<b><i>mgr Iwona Jędrzejczyk</i></b>
mgr Iwona Jędrzejczyk
Absolwentka Akademii Liderów w zawodzie Instruktor Terapii Uzależnień – specjalizacja terapia indywidualna. Trener prowadzący spotkania coachingowe z zakresu asertywności, komunikacji, autoprezentacji, sprzedaży oraz budowania pewności siebie.
<b><i>dr Monika Kuleczka</i></b>
dr Monika Kuleczka
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego ze stopniem doktora nauk humanistycznych oraz Akademii Liderów
w zawodzie Instruktor Uzależnień Psychicznych, specjalizacja: terapia indywidualna.
Specjalizuje się w terapii kobiecości i we wsparciu terapeutycznym pacjentów onkologicznych.
Prowadzi zajęcia: Sztuka uważności
<b><i>mgr Dorota Mlostoń</i></b>
mgr Dorota Mlostoń
Absolwentka Pedagogiki Uniwersytetu Łódzkiego w specjalizacji: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz Podyplomowego Studium Twórczości. Certyfikowany Trener NLP. Prowadzi szkolenia auto-rozwojowe oraz szkolenia dla kobiet.
W Akademii prowadzi zajęcia: wprowadzenie do NLP, NLP jako metoda pracy z grupą, działanie z mocą NLP, NLP w terapii.
<b><i>mgr Katarzyna Młynarczyk</i></b>
mgr Katarzyna Młynarczyk
Magister Pedagogiki Zdrowia,
absolwentka Akademii Liderów – instruktor terapii uzależnień i terapeutka indywidualna.
Trenerka rozwoju osobistego prowadząca grupy wsparcia z holistycznym podejściem do człowieka.
<b><i>mgr inż. Agnieszka Sulikowska</i></b>
mgr inż. Agnieszka Sulikowska
Licencjonowany regreser, absolwentka Akademii Liderów (Instruktor Terapii Uzależnień – specjalizacja terapia indywidualna). Prowadzi terapie indywidualne, konsultacje w zakresie doboru afirmacji. W Akademii prowadzi zajęcia: metody zarządzania sobą, umiejętności interpersonalne, zasady działania podświadomości, biznes w terapii.
<b><i> mgr Anna Szawara</i></b>
mgr Anna Szawara
Absolwentka Akademii Liderów oraz Instytutu Wiedzy Waleologicznej na pierwszym stopniu szkolenia Recall Healing. Priorytetem jej działań terapeutycznych jest pomoc ludziom w uzdrowieniu ich emocji, wzorców z przeszłości oraz wydobycie ich wewnętrznego potencjału. Specjalizuje się przede wszystkim w pomocy osobom z zaburzeniami samooceny, uzależnieniami i współuzależnieniami. Praktyk Psychobiologii. Pasjonatka medycyny ajurwedyjskiej.
<b><i>mgr Anna Trzeciak</i></b>
mgr Anna Trzeciak
Absolwentka dwóch kierunków Uniwersytetu Łódzkiego, Ekonomii i Psychologii w specjalności Psychologia Zdrowia i Kliniczna.
W Akademii prowadzi zajęcia: z podstaw psychologii, terapii krótkoterminowej i terapii rodzin.
<b><i>Joanna Wrońska</i></b>
Joanna Wrońska
Licencjonowany regreser, absolwentka Akademii Liderów (Instruktor Terapii Uzależnień – specjalizacja terapia indywidualna) oraz dwuletniej Szkoły Życia wg Huny. Prowadzi terapie indywidualne, warsztaty rozwoju osobistego oraz zajęcia: terapia regresywna, terapia regresywna i podstawy Huny, metody pracy z podświadomością.
Kinga Witczak
Kinga Witczak
Absolwentka Akademii Liderów, Terapeutka holistyczna, Trenerka rozwoju osobistego i Specjalistka poradnictwa psychologicznego i interwencji kryzysowej IPZ PTP. Prowadząca sesje indywidualne oraz warsztaty rozwojowe. Najczęściej pracuje z lękiem, syndromem DDA/DDD i niskim poczuciem własnej wartości. W swojej praktyce wykorzystuje współczesne metody terapeutyczno- rozwojowe, które łączy w jedną holistyczną sesję.
<b><i>inż. Tadeusz Zawitkowski</i></b>
inż. Tadeusz Zawitkowski
Absolwent Politechniki Łódzkiej.
Trener biznesu i szkoleniowiec. Wieloletni praktyk-menedżer, znany na rynku korporacyjnym jako doradca zarządu.
Absolwent wielu kursów z zakresu psychologii biznesu oraz międzynarodowych szkoleń Limra. W Akademii wykształcił wielu obecnych wykładowców. Sam preferuje prowadzenie zajęć z zakresu autoprezentacji oraz sztuki prezentacji, a także etyki i psychologii biznesu.
Magdalena Błażejewska
Magdalena Błażejewska
absolwentka Akademii Liderów, hipnoterapeuta, praktyk NLP, pedagog, psychotraumatolog, coach, Certyfikowany Trener Radykalnego Wybaczania i Gry Satori, terapeuta uzależnień i terapeuta par.
<b>mgr Katarzyna Oleś</b>
mgr Katarzyna OleśMarketing Manager
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na kierunku Medycyna ratunkowa oraz Zdrowie Publiczne. Specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych w internecie generujących leady i sprzedaż. Oprócz tego kompleksowo zajmuje się kreowaniem nowych marek i re-brandingiem.