Podaj dalej, niech inni tez zmienią swoje życie z Nami.

W ubiegłym tygodniu odbyły się pierwsze zajęcia w trybie online.

Wyjątkowa sytuacja zmusza nas do wyjątkowych rozwiązań. W ubiegłym tygodniu odbyły się pierwsze zajęcia w trybie online. Uczestnicy właśnie rozpoczynają swoją przygodę z Akademią Liderów.

Zobaczcie co napisali po pierwszych zjeździe:

Opinie grupa I:

Bardzo się cieszę, że mimo sytuacji w której się znajdujemy, ze względu na pandemię, zajęcia odbyły się w terminie, zgodnie z założonym harmonogramem i dały mi porządną dawkę motywacji i inspiracji, tak teraz potrzebnej, w zmienionej codzienności. Forma on-line pozwoliła nam się wszystkim dobrze widzieć i słyszeć, siedząc bezpiecznie we własnym fotelu. Dzięki wspólnej pracy szybko zżyliśmy się jako grupa i kontakt utrzymujemy zdalnie praktycznie codziennie! Dzięki możliwości wykorzystania prostych narzędzi jakimi są komunikatory internetowe nie ma barier i przeszkód w realizacji zajęć i w konsekwencji naszych celów 😊

Zajęcia za pośrednictwem Skype uważam za bardzo udane. Po raz pierwszy miałam okazję uczestniczyć w zajęciach w takiej formie i jestem pozytywnie zaskoczona.

W miniony weekend odbyły się pierwsze z moich zajęć w Akademii. Ze względu na sytuację zagrożenia epidemiologicznego przeprowadzone zostały zdalnie poprzez skype. Ja jestem bardzo zadowolona z przebiegu zajęć. Według mnie zostały przeprowadzone sprawnie oraz z pełnym zaangażowaniem uczestników. Wszelkie materiały udostępniono z wyprzedzeniem. Wszyscy uczestnicy korzystali z kamer, dzięki czemu miałam poczucie faktycznego i całkowitego uczestnictwa w programie nauczana. W trakcie zajęć zastosowano krótkie przerwy umożliwiające odpoczynek i ponowne przystąpienie do nauki. Materiał został przedstawiony wyczerpująco oraz żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.

Ja jestem zadowolona i wdzięczna, że mimo trudnej sytuacji Akademia umożliwiła normalne skorzystanie z zajęć, a prowadzący dołożył wszelkich starań aby forma przekazu w żaden sposób nie wpłynęła negatywnie na przekazywaną treść.

Jeżeli chodzi o mnie, to zajęcia przeprowadzone za pomocą platformy Skype bez zarzutu. Wszystko płynnie i bez zgrzytów.
Pozdrawiam i dziękuję za plan zajęć.

Uważam, że zajęcia prowadzone przez Skype sprawdzają się całkiem dobrze. Prowadzący zwraca uwagę kiedy ktoś chce zabrać głos, nikt nie jest pomijany jeśli chodzi o branie udziału w ćwiczeniach. Dla osób które nie mogą uczyć się stacjonarnie – polecam ten sposób.

Chciałabym przedstawić moją opinię na temat zajęć przez Skype. Nie ukrywam, że informacja o tak prowadzonych zajęciach była dla mnie stresująca jednak okazało się że nie potrzebnie. Oczywiście na pewno zyskałabym więcej uczestnicząc w zajęciach na żywo bo niestety przy takiej ilości słuchaczy nie zawsze było idealnie. Czasem kamerki nie działały, czasem ktoś nie wyłączył mikrofonu i zakłócał przebieg zajęć. Jednak podsumowując ogólnie jestem bardzo zadowolona, że zajęcia się odbyły i to w całkiem dobrej atmosferze.

Zajęcia online odbyły się w sposób bardzo rozsądny i zorganizowany. Przez wzgląd na odległość od uczelni oraz sytuacje z koronawirusem sposób okazał się wręcz wskazany. Grupa pomimo odległości zżyła się podczas tych zajęć.
Dla mnie wspaniała alternatywa zajęć w realu.
Serdecznie polecam.

Moim zdaniem bardzo udane, były małe problemy z widocznością tablicy ale wszystko zostało bardzo dobrze wytłumaczone 🙂
Połączenie było cały czas bez zakłóceń.
Jedynie 1 dnia nie bardzo wiedziałam jak go obsługiwać, pani Dyrektor nie byłą widoczna, wyświetlały mi się tylko 4 osoby. Natomiast 2 dnia sytuacja została opanowana.
Po prostu trzeba wiedzieć co nacisnąć I na co kliknąć. 🙂
W niedziele było zatem doskonale.
Dziękuję I pozdrawiam.