Podaj dalej, niech inni tez zmienią swoje życie z Nami.

Porady dotyczące sukcesu

5 sposobów na zamanifestowanie swojej rzeczywistości dzięki sile wizualizacji. Siła wizualizacji odegrała kluczową rolę w przekształcaniu marzeń nie tylko w rzeczywistość dla wielu ludzi, dla elitarnych i odnoszących sukcesy ludzi w każdej dziedzinie: zawodowych sportowców, prezesów firm, mówców, piosenkarzy i wykonawców.

Odtworzenie mentalnej wizji i obrazu tego, gdzie lub kim chciałbyś być, jest kluczowym katalizatorem w przekształceniu twojej wizji z marzenia na jawie w rzeczywistość!
Co ciekawe, nauka wykazała również, że mózg nie potrafi odróżnić wizualizowanego obrazu od rzeczywistości. Badanie na Harvardzie nauczyło dwie grupy prostej pięciopalcowej melodii fortepianowej; jedna grupa fizycznie ćwiczyła melodię przez 2 godziny dziennie przez 5 dni. Druga grupa jedynie wizualizowała granie melodii. Jak można się domyślić, nowe okablowanie neurologiczne, które miało miejsce, było prawie identyczne w obu grupach.

Oto 5 sposobów, w jakie możesz zacząć używać wizualizacji, aby zacząć żyć marzeniem:

  1. Kiedy wizualizujesz swoje sny, zaangażuj wszystkie zmysły:

Dotyk, dźwięk, wzrok, a nawet zapach i smak. Zaangażuj swoje emocje, śmiej się, uśmiechaj i świętuj zwycięstwo.

  1. Przyjrzyj się różnym perspektywom:

Zobacz, jak osiągasz swoje cele, zaczynając od własnego obiektywu z pierwszej osoby, a następnie z drugiej i trzeciej osoby, bądź w tłumie i patrz, jak odniesiesz sukces w swoim śnie.

  1. Zacznij żyć tak, jakbyś osiągnął swój cel:

Zacznij się ubierać, rozmawiać i wyglądać jak osoba, którą chcesz być.

  1. Używaj autogadżetu i afirmacji wraz z wizualizacjami:

Podobnie jak w przypadku przyjmowania różnych perspektyw za pomocą obrazów mentalnych, podobnie w pierwszej, drugiej i trzeciej osobie, powiedz rzeczy, które chciałbyś o sobie powiedzieć, tak jakbyś już osiągnął swój cel.

  1. Złóż wymarzony kolaż:

Może to być fizyczne na tablicy korkowej, umieszczone na biurku lub ścianie lub skompilowane na komputerze. Używaj słów opisujących osobę, którą pragniesz się stać, obrazów zwycięstw, których pragniesz doświadczyć.

Zachęcamy Cię również do odsłuchania wizualizacji:,, Realizacja celów’’