COŚ O NAS

Nauka

Akademia Liderów działa od 2003 roku.

Oferujemy rozwój osobisty i jako wartość dodaną możliwość zostać specjalistą w zakresie rozwoju osobistego, w zakresie terapii grupowej lub specjalisty w zakresie terapii indywidualnej.

Grupy liczą 10 – 15 osób, co zapewnia dobrą atmosferę pracy oraz możliwość aktywnego udziału w zajęciach. Podczas zajęć poznajemy podstawy teoretyczne, a nabytą wiedzę wykorzystujemy w praktyce poprzez ćwiczenia, prezentacje, scenki, warsztaty, analizy przypadku (case study) oraz samodzielnie przygotowywane projekty. Poznajemy nowoczesne metody terapeutyczne.

Naszym słuchaczom oferujemy możliwość odbycia praktyk terapeutycznych i trenerskich. Najlepsi absolwenci otrzymują propozycje współpracy z Akademią co pozwala im rozpocząć pracę w zawodzie.

Zajęcia w Akademii odbywają się w trybie zaocznym w formie e-learningu.

Zajęcia odbywają się średnio dwa razy w miesiącu w:

 • soboty: 10:00 – 18:00
 • niedziele: 9:00 – 14:00

Nabór do nowych grup odbywa się co semestr. Terminy rozpoczęcia zajęć to marzec i październik.

SKONTAKTUJE SIĘ Z NAMI

Masz pytanie?

  Program Akademii

  Program Akademii jest programem autorskim, znikąd nie powielanym, opracowanym na podstawie długoletniej praktyki terapeutycznej oraz obserwacji efektów tej pracy.

  W związku z powyższym poniżej przedstawiamy naszą podstawę programową, a w celu szczegółowego zapoznania się z programem zapraszamy do Sekretariatu Akademii.

  Najlepsi absolwenci otrzymują propozycje współpracy z Akademią Liderów, co pozwala im rozpocząć pracę w zawodzie.

  OTO CAŁA PRAWDA

  Kilka ciekawostek o Akademii

  •      E-learning

  • Nauka w małych grupach

  • Kursy dopasowujące się do ucznia

  • Siedziba w centrum Łodzi

  To miejsce to najcudowniejszy dar Boga. Eli Liszewskiej Tadeuszowi życzę samych błogosławieństw Dziękuje za to że jesteście”

  Anna Perlińska

  Akademia Liderów to dar dla tych co są gotowi ją przyjąć ja przyjęłam część, a dopiero po paru latach od zakończenia zrozumiałam przekaż w pełni”

  Basia Juszkiewicz

  JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ CZEGOŚ WIĘCEJ

  Dodatkowe opcje