Podaj dalej, niech inni tez zmienią swoje życie z Nami.

„Wewnętrzne dziecko” – warsztaty w Akademii Liderów

Niedawno zorganizowaliśmy dla Was kolejną część warsztatów poświęconych ważnej tematyce – Wewnętrzne dziecko. Warsztaty prowadzone były w formie online.

W drugiej części dowiedzieliśmy się:

  • Jak odzyskać wewnętrzne dziecko
  • Jak chronić wewnętrzne dziecko
  • Jak korzystać z zasobów wewnętrznego dziecka

Jest nam bardzo miło, że ta tematyka cieszy się wśród naszych Słuchaczy takim powodzeniem i że warsztaty mają realny wpływ na Wasze życie! Najlepszym podsumowaniem są jak zawsze opinie uczestników!

Uczestniczyłam w warsztatach online i moim zdaniem działają one tak samo jak stacjonarne warsztaty. Świetne rozwiązanie dla kogoś kto mieszka daleko, a także chce skorzystać z tych warsztatów. Nikt nie wychował się w idealnej rodzinie. Aby budować dobrą przyszłość trzeba uzdrowić to co działo się w przeszłości.

Po warsztatach czuję jakbym zrzuciła worek, który od dawna nosiłam na plecach. Można żyć w iluzji, nie widząc wzorców, które są destrukcyjne.

Warsztaty są bardzo wartościowe i pełne głębokich przemyśleń. Warto w nich uczestniczyć i przepracować to, co uśpione głęboko w nas.

Niesamowite warsztaty. Przerosły moje najśmielsze oczekiwania.

Warto ponieważ jest to ważny element całej nauki w szkole.

Koniecznie weźcie udział.

Udział w warsztatach wiele mi uświadomił. Czuję się bardzo lekko, tak jakbym zrzuciła przeładowany plecak.

Zmienił się też mój stosunek do innych ludzi, czuję się tak lekko, jakbym miała tańczyć. Warsztaty były online, jeżeli ktoś się zastanawia jak wybrać czy na żywo czy online to nie ma większego znaczenia. Wszystko zależy od zaangażowania. Mi warsztaty na skype bardzo się podobały.

Nie ma się nad czym zastanawiać! Jestem pewna że warsztaty polepszą życie każdego kto weźmie w nich udział. Bardzo uświadamiające, głębokie warsztaty, które odmieniają życie. Polecam również te warsztaty w formie online. Nie zmienia to atmosfery i rezultatów a wręcz ja uważam tą formę za lepszą gdyż można przez te głębokie procesy przejść w zaciszu własnego domu jednocześnie mając wsparcie grupy. Z całego serca polecam te warsztaty każdemu.

Dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych warsztatów!