Podaj dalej, niech inni tez zmienią swoje życie z Nami.

Słuchacze o Akademii Liderów!

Niedawno zakończył się kolejny semestr nauki Słuchaczy w naszej Akademii. Z tej okazji chcielibyśmy podsumować to, co Wy – Słuchacze sądzicie na temat naszej Szkoły! Były to ankiety po zakończonym l, ll oraz lll roku kształcenia.

W ankietach zapytaliśmy Was między innymi o to, co Waszym zdaniem wyróżnia Akademie, które z zajęć były najciekawsze/najważniejsze, co zmieniło się z Waszym sposobie myślenia po ukończeniu Akademii, czy któryś z wykładowców wniósł szczególnie dużo do Waszego rozwoju.

Chcemy Wam serdecznie podziękować za tak ciepłe słowa, które mogliśmy przeczytać w ankietach o Akademii Liderów!

Wiele z Was podkreślało, że Akademia wyróżnia się przyjazną atmosferą, wykwalifikowanymi wykładowcami, nowatorskimi metodami pracy, dobrze dobranym i dopracowanym materiałem, a także indywidualnym podejściem.

Jako najciekawsze/najważniejsze zajęcia były to: praca z wewnętrznym dzieckiem, praca z podświadomością, terapie (rodzinna, partnerska), NLP.

Najczęstsze zmiany naszych Słuchaczy po ukończeniu Akademii to zmiana podejścia do życia, zrozumienie siebie, osiągniecie wewnętrznego spokoju, umiejetność radzenia sobie z problemami i ich rozwiązywania, optymistyczne podejście do świata.

Wiele z Was podkreślało także, że każdy z wykładowców wniósł wiele do Waszego rozwoju. Najczęściej pojawiające się jednak nazwiska to Elżbieta Liszewska, Joanna Wrońska, Ewa Baszun, Agnieszka Sulikowska, Marzena Banasiewicz.

Dziękujemy za Wasze opinie, to dla Was z pasją i zaangażowaniem tworzymy Akademie Liderów!

Zapraszamy Was do dołączenia na nowy semestr – wciąż trwa rekrutacja!