Podaj dalej, niech inni tez zmienią swoje życie z Nami.

Walentynki z Akademią Liderów

Dziś Walentynki

Pokażemy Wam kilka spojrzeń na ten dzień. Co myślimy, jak sobie radzimy…. Zresztą zobaczycie sami.
Elżbieta Liszewska kilka lat temu wydała nadal aktualną książkę „Miłość po przejściach”. Opisuje w niej spojrzenia na miłość, języki miłości, pragnienia i potrzeby w związku. Opisuje punkt widzenia kobiety i mężczyzny. Bo choć każdy chce „kochać” to to „kochanie” rozumiemy inaczej….
💝 Czym jest partnerska miłość?
„Miłość to nie pluszowy miś (…)”
słysząc tę piosenkę wzdychasz z myślą:
„Coś o tym wiem”. Ponieważ kiedy tylko minęło pierwsze zauroczenie, w wasze życie wkroczyła przytłaczjąca szara rzeczywistość, z którą niekoniecznie potraficie sobie poradzić.
💝 Z pewnością, nie raz, zwłaszcza po kolejnej wymianie zdań, podświadomie rozważasz czym tak naprawdę jest miłość. Gdyż mimo wszechobecnego jej kultu poczucie samotności, kryzysy, rozwody czy zdrady w związku zarówno natury fizycznej i emocjonalnej są codziennością. Dlatego jeśli tylko zauważasz u siebie objawy zniecierpliwienia czy narastającego żalu do partnera i wolisz spędzać czas samotnie, Twój związek może potrzebować reanimacji.
💝 Gdy rozważania o wadach i ‘przewinieniach’ zaczynają przeważać nad poczuciem zaufania i bliskości koniecznie poszukaj porady. A właśnie najskuteczniejszych porad:
– na czym polega partnerska miłość,
– jak zbudować trwałe relacje z partnerem,
– w jaki sposób wzmocnić wasze doznania w życiu intymnym,
– co zrobić by dać sobie szansę na szczęście,
udziela terapeutka i psycholog Elżbieta Liszewska.
💝 Jak zbudować związek partnerski?
W książce: ,, Miłość po przejściach” Autorka wyjaśnia, że para to dwie indywidualności, które mają swoje potrzeby i pragnienia. Często wchodząc w związek zapominasz o sobie i swoich potrzebach podporządkowując całe swoje życie partnerowi i wspólnemu życiu. Jednak dzięki ćwiczeniom proponowanym w książce, przypomnisz sobie, że wasza miłość zrodziła się z wzajemnej fascynacji właśnie tą indywidualnością. Książka przedstawia również sprawdzone techniki rozwoju osobistego, które pozwolą odkryć wasze osobiste potrzeby, ale też wskazać wspólne pasje. Dzięki czemu będziecie mogli czerpać satysfakcję ze związku opartego na szacunku, wsparciu i zaufaniu. Co więcej, stosując proste praktyki wniesiecie te same zasady zaufania i szacunku do waszego życia intymnego, by zaspokoić zarówno indywidualne potrzeby jak i wspólne pragnienia.
💝 Wiesz, że możesz uniknąć wcześniejszych błędów w nowym związku?
Jeśli jednak zakończyłeś związek i wkraczasz w nową partnerską relację, książka wskaże Ci jak pozbyć się żalu i zbudować trwałą więź opartą na zaufaniu i akceptacji. Miłość po przejściach, mimo że niosąca bagaż doświadczeń, jest szansą na bardziej dojrzałą i głębszą relację z nowym partnerem. Proste metody rozwoju osobistego zawarte w książce pozwolą dotrzeć i usunąć blokady ukryte w podświadomości. Dzięki czemu otworzysz się na zupełnie nowe doznania.
A skuteczne praktyki pomogą Ci uniknąć utartych wzorców i nawyków z poprzednich związków.
💝 Jak radzić sobie ze zdradą w związku?
Jak wybaczyć?
W książce znajdziesz również odpowiedzi na pytanie jak radzić sobie ze zdradą. Niewierność partnera często spowodowana jest poczuciem odrzucenia, samotności czy niedowartościowania. Wyjaśnienia zawarte w tej publikacji nauczą Cię dostrzegać sygnały kryzysu w związku, odnaleźć ich źródło i rozwiązywać potencjalne konflikty. Jeśli wprowadzisz w życie proste praktyki rozwoju osobistego z pewnością naprawisz relacje z partnerem i nauczysz się akceptować wasze wady. Jeżeli przeżyłeś zdradę w związku, porady Autorki pozwolą Ci uporać się z poczuciem żalu, gniewu i frustracji. Jakąkolwiek decyzję podejmiesz, o zakończeniu dotychczasowego związku lub podjęcia prób jego odbudowy, poprzez afirmacje uwolnisz podświadomość z blokad i otworzysz się na partnerską miłość i szczęście.
💝 Partnerska miłość po przejściach jest możliwa
Aby udowodnić Ci, że partnerska miłość wymaga ciągłej pielęgnacji Autorka kontynuuje historię związku pary, którą poznaliśmy w bestsellerze „Dusza kobiety, ego mężczyzny”. Krzysztof i Hania uświadamiają sobie, że ich wymarzony związek nie spełnia ich własnych oczekiwań. Podejmują jednak walkę o wspólne szczęście, a pomaga im w tym profesjonalna terapeutka o nieszablonowym podejściu. Historia ta może być ważną nauką, jak budować szczere i trwałe relacje z partnerem i dbać o życie intymne, by stworzyć szczęśliwy związek.
Zadbaj o partnerską miłość 💝
Więcej porad znajdziesz w książce:
,,Miłość po przejściach”
Jeśli jest zainteresowana terapią, chcesz pracować nad sobą i swoim związkiem napisz do nas:
sekretariat@akademialiderow.pl

Jednocześnie przypominamy o rekrutacji na nowy semestr – startujemy w marcu!

Szczegóły:

https://akademialiderow.pl/rekrutacja/

#slow_education_deep_transformation