Podaj dalej, niech inni tez zmienią swoje życie z Nami.

Warsztaty z Uzdrawiania Relacji Partnerskich

Wminiony weekend odbyły się Warsztaty z Uzdrawiania Relacji Partnerskich.

Zapraszamy Was do obejrzenia krótkiej fotorelacji oraz zapoznania się z opiniami uczestniczek o warsztatach prowadzonych przez Elę.
Co po warsztatach napisali Uczestnicy?
,,Dziękuje za warsztaty, było uzdrawiająco, inspirująco”
,,Jestem bardzo wdzięczna za warsztaty i Eli i super energii grupy. To po co przyszłam dostałam, czuję się spokojna. Jestem szczęśliwa.”
,,Bardzo potrzebne warsztaty uwalniające z przeszłości. Dziękuję za warsztaty, za wiedzę i opiekę Eli oraz za piękną energię grupy” – Mariola
,,To moje drugie warsztaty partnerskie. Na pierwszych przerabiałam temat ojczyma, który dla mojej podświadomości był moim partnerem. Dziś, po trzech latach przerwy byłam w stanie skupić się na partnerstwie w związkach z mężczyznami i z zaskoczeniem odkryłam, że jestem gotowa na nowe.
Cudowny czas, zamknięcie starego związku i otwarcie na nowe. Dziękuję dziewczynom za całość wrażeń, dużą ilość scenek i tematów, które także były moje.
Elu – Tobie dziękuję za mistrzowskie prowadzenie, brak pośpiechu, dotykanie odpowiednich miejsc.
Jesteś niesamowita.
Dziękuję i do zobaczenia na następnych warsztatach!” – Marta
,,Dziękuję za warsztaty:) przyszłam z intencją zadbania o swój związek:) uświadomiłam sobie jak duże znaczenie ma dla mnie uwaga i adoracja:) wiem, jak mam dalej pracować: ) dzięki warsztatom przyszło uświadomienie:) zakończyłam definitywnie swój stary związek za co również bardzo dziękuję:) Energia grupy oraz prowadzenie Eli miały bardzo duże znaczenie, za co jestem ogromnie wdzięczna:)
czuje, że my kobiety mamy w sobie bardzo dużą sprawczość i te warsztaty również pomogły dojść do takich wniosków:)
Dziękuję!” – Anna
,,Na warsztatach z partnerstwa po raz pierwszy tak dokładnie skontaktowałam się ze swoim lękiem i zrozumiałam, że wciąż tkwię w intencji trzymania go. Uświadamiam sobie już, że mogę podążać za własnym sercem i jest to dla mnie bezpieczne. Mogę być samodzielna. Rozpoczęłam pracę także z wieloma innymi przekonaniami dotyczącymi partnerstwa. Dziękuję Elu, za cierpliwą pomoc w pracy nad sobą i dziękuję całej grupie, która pomogła mi w rozpoznaniu własnych słabości.” – Martyna
,,Elu przecudny warsztat. Potrafisz wydobyć z najgłębszych zakamarków naszej duszy, mocno skrywany ból, nie moc. I to w cudowny sposób w pełnym zaopiekowaniu uzdrowić. Dostałam mega wsparcie i uzdrowienie tego co ciągałam przez wszystkie lata. A do tego potrzebowałam Ciebie i wsparcia cudownych kobiet. Dziękuję, za te i wszystkie inne warsztaty. Wiem w jaki sposób pracować dalej. I widzę po tych 2.5 roku efekty, zmiany jakie zaszły. Dziękuję.”
,,Dziękuje. za warsztaty, dostrzeżenie i uwolnienie tego co schowałam. Jestem wolna!”
,,Wcześniej napisałam krótko bo poczułam, że to czas żeby warsztaty wprowadzić w życie i zrobiłam to!. Powiedziałam mu wszystko co chciałam, tłumiłam czego się bałam od dawna od lat, ale dzięki temu, że to przećwiczyłam, przepracowałam uświadomiłam w końcu znalazłam odwagę by się od tego/niego uwolnić. Dziękuje Wam że pomogłyście mi i towarzyszyłycie, wspierałyście w najtrudniejszej decyzji i rozmowie życia. Teraz na prawdę jestem wolna. Dziękuje Elu i każdej z Was z osobna – dzielne świadome kobiety – z wdzięcznością” – Edyta
Przypominamy, aby móc uczestniczyć w Warsztatach należy być słuchaczem naszej szkoły.
Relacja zdjęciowa pod linkiem: